תקנון האתר

"פט- בר" הינה חנות ממשית ממעלות המוכרת ציוד ואוכל לחיות מחמד ולה חנות מקבילה באינטרנט. אתר האינטרנט משמש להצגת המוצרים ולמכירתם, להקלה על הלקוחות ולהבאת מבצעים שונים לידיעתם. לקוחות רשאים להצטרף למועדון הלקוחות של "פט- בר" המקנה להם הנחות כפי שיונהגו לחברי מועדון מעת לעת.
כל הזכויות לתכנים, לרבות לעיצוב, לתמונות ולמאמרים, שמורות ל"פט- בר".

אופן הקנייה: רשאי לקנות באתר כל אדם מעל גיל 18 (להלן : משתמש או לקוח). באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים. משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל מוצר וזאת לאחר שהתרשם מהמוצר וממחירו. המשתמש יכול לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע מוצרים מסל הקניות בכל עת. המשתמש יכול לשמור את ההזמנה מבלי לסיימה על שרתי האתר ולהמשיכה במועד מאוחר יותר. בסיום ההזמנה על המשתמש לגשת לקופה לצורך אישורה.

תשלום: אפשרויות התשלום העומדות בפני המשתמש הן כרטיס אשראי דרך האתר, תחת אבטחת מידע. פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים. "פט בר" מאפשרת קנייה בתשלומים, ללא ריבית, בהתאם לגובה הקנייה כמפורט בקופה.

משלוח: "פט בר" מספקת את המוצרים באזורי החלוקה חינם בכל קנייה העולה על 120 ₪ וזאת תוך 2 ימי עסקים. בקנייה אשר אינה עולה על סכום זה ייגבו 30 ₪ דמי משלוח ולחילופין ניתן ליצור קשר עם החנות ולמצוא את הפתרון המתאים.
איזורי משלוח: גוש דן, השרון, נתניה-חדרה-יקנעם, חיפה והקריות, משגב, גליל המערבי. למשלוח באזורים שאינם כלולים באזורי החלוקה, יש לתאם עלות משלוח עם חנות.
"פט- בר" תתאם טלפונית עם הלקוח את האופן והמועד המשוער בו ימסרו המוצרים. "פט- בר" תבחר את דרך העברת המשלוח- אם דרך שליח של "פט- בר" או באמצעות חברת שילוח לוגיסטי והכל זאת לפי שיקול דעתה הבלעדי. בכל מקרה אופן המשלוח ומועדי האספקה המשוערים יתואמו מול הלקוח לפני צאת ההזמנה אל הפועל.

זמני אספקה: כל הזמנה בסכום העולה על 120 ₪ תגיע לבית הלקוח תוך לא יאוחר משני ימי עסקים. במידה ותואמה שעת הגעה אל הלקוח והלקוח לא יימצא בכתובת אותה מסר תונח ההזמנה בסמוך לביתו או אצל שכניו.

מוצר שאזל: במקרים בהם אזל מוצר מהמלאי תימסר על כך הודעה ללקוח בדוא"ל או טלפונית תוך יום עסקים ויתאפשר לו לבחור בין רכישת מוצר חלופי, דחיית מועד האספקה או ביטול העסקה והימנעות מחיובו.

החזרת מוצרים: מדיניות החזרת המוצרים של "פט בר" היא:

א. החזרת שקי מזון: לקוח יוכל להחזיר שק מזון כל עוד עמד בתנאים המצטברים הבאים: 1. הוא שומר על האריזה המקורית של המוצר ומוסר המוצר באריזתו המקורית לשליח "פט בר". 2. בשק יש כמות של 90% ויותר מתכולתו המקורית.
3. בקשתו להחזרת השק התקבלה תוך 5 ימי עסקים בהודעת דוא"ל או טלפונית ל"פט בר". "פט בר" ידאגו לאיסוף השק, החזר כספי או מתן חלופה תוך 5 ימי עסקים מיום קבלת בקשת ההחזרה. במקרה והשק יוחזר לאחר 10 ימים מיום קבלתו אצל הלקוח ומתקיימים תנאים 1 ו- 2 לעיל - האחריות להחזרת השק והעלויות הכרוכות בכך יחולו על הלקוח. החזרת השק תתואם מראש טלפונית מול נציג "פט בר". החזרת השק תעשה לחנות "פט- בר" שכתובתה: בן גוריון 3, מעלות.

ב. החזרת מוצרים שאינם מוצרי מזון ו/או מוצרים שאין להם מגבלת תוקף: הלקוח רשאי לבטל את ההזמנה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. "פט- בר" תעשה כל שביכולתה לאסוף את המוצר, אך אחריות החזרתו תחול על הלקוח. ביטול הזמנה עקב פגם לא תחויב בדמי ביטול ובלבד שהודעה בדבר החזרת המוצר תעשה תוך 3 ימי עסקים מיום קבלת המוצר וכן שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית.

ג. מוצרים שאינם שקי מזון אך נושאים תאריך אחרון לשימוש (כגון משחות שיניים, חטיפים, תוספי ויטמינים וכד'): הלקוח יוכל לשלוח מוצרים הנ"ל חזרה ל"פט- בר" או להביאם אישית והכל בתוך 14 ימים מיום קבלתם כאשר הם ארוזים באריזתם המקורית ולא נעשה בהם כל שימוש. "פט- בר" תבצע החזר כספי ע"י זיכוי בכרטיס האשראי או תשלום במקום במזומן.
החזרת המוצרים תעשה לחנות "פט- בר" שכתובתה: הרב קוק 5, מעלות.

דין ושיפוט: הדין החל על הזמנמתך ועל תקנון זה הינו הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל ענין ומחלוקת נתונה לבית המשפט השלום בקריות ולבית המשפט המחוזי בחיפה בלבד.

הצהרת פרטיות: על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים - שם מלא, מספר תעודת זהות, כתובתו להספקת המוצרים, טלפון לתיאום אספקה, כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שבאמצעותו מבוצע התשלום ותוקפו. מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים ל" פט בר" כאשר הם מוצפנים. "פט- בר" זקוקים לפרטים הנ"ל כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח המוצרים וחיוב כרטיס האשראי. "פט- בר" מתחייבים שלא להעבירם הפרטים כולם או מקצתם לצד שלישי, להוציא חברות האשראי.

עגלת קניות
צפה בעגלת הקניות שלך.
מבצעים
שימורים דר' פט
12.00₪
מיטה ומזרן
230.00₪
מיטה ומזרן
170.00₪
מיטה ומזרן
190.00₪
מיטה ומזרן
125.00₪
מיטה ומזרן
260.00₪
פטה דר פט
52.00₪
ג'וק מסיליקון
29.00₪