כלבים או חתולים? מה אתם אוהבים יותר?

כלבים וחתוליםיש לא מעט אנשים שאוהבים גם כלבים וגם חתולים, אך לא פעם נדמה שהעולם מתחלק לשניים, אוהבי כלבים ואוהבי חתולים. נדמה כי מי שאוהב אחד מהם, לא ממש אוהב את האחר. לכן הוא מגדל רק סוג מהם ולא את שניהם. מה מגדלים יותר, כלבים או חתולים? שאלה טובה, יותר ויותר אנשים מגדלים היום חתולים, למרות שמקומם של הכלבים מובטח, כחיית המחמד האהובה על הילדים.

טיפול בחתול, הוא איננו דבר פשוט. אומנם אתם תיהנו מחיה  שאוהבת להתכרבל ונהנית שמלטפים אותה, אך היא גם שורטת, קופצת, ולא פעם מתחבאת במקומות, שמעלים חשש, שהיא לא תדע איך לצאת מהם. טיפול וגידול חתול דורש מכם הרבה, צריך להשקיע בו זמן רב, סבלנות, וכסף כמובן.

קחו למשל, אוכל לחתולים. כמו כלבים, גם לחתולים יש אוכל משלהם. אוכל לחתולים, הוא אוכל שמורכב מסוגים שונים. אוכל חתולים, מכיל עוף, אורז, כבש, ודברים אחרים שחתולים היו שמחים לקבל באופן ישיר. כל אוכל חתולים איכותי, מכיל ויטמינים, ותוספות מזון שונות שיכולים לעזור לחתולים לגדול, ולא פחות חשוב, ואולי בעיניי החתול אף יותר חשוב, להצמיח פרווה יפה ונעימה.

אוכל לחתולים, יכול להיות גם חטיפים ומעדנים שונים. כמו שלכלבים יש ביסקוויטים משלהם ועוגיות רק עבורם, כך החתול נהנה משלל אופציות של חטיפים, בטעמים שונים ומגוונים, שכל חתול ייהנה מהם. אוכל לחתולים מסוג זה, איננו רק טעים, אלא גם בריא, ומונע בעיות בצמיחת השיער, בעיות בעיכול ומחזק את החתול.

לא רק אוכל לחתולים הוא נושא בפני עצמו, לגידול חתול. יש צורך כמובן בארגז חול שיתאים לחתול, מאחר וחתולים בניגוד לכלב, לא יורד למטה לעשות את צרכיו. יש לדאוג לו למשחקים, על מנת שלא יהפוך את רהיטי הבית למשחק. וכמובן, יש צורך לאהוב אותו. אחרי הכל, גם חתול זו חיה ביתית, שזקוקה לחום ואהבה.